Grupa ludzi na szkoleniu, siedząca na podłodze

Z przyjemnością wspominam czas spędzony w Portugalii…

Mieliśmy świetną okazję zobaczyć Porto i zapoznać się z lokalną kulturą i kuchnią (ta sama zupka 2 razy dziennie przez 5 dni!). Zdobyłam wiedzę potrzebną mi do pracy w LEVEL UP oraz poznałam mnóstwo ciekawych i przyjaznych ludzi. Jestem wdzięczna LEVEL UP za możliwość rozwijania się, pogłębiania swojej wiedzy i poznawania świata!

Zawsze chętnie polecam wyjazdy Erasmus+. Jest to okazja, w której każdy znajdzie coś korzystnego dla siebie.

Anastasiia, Portugalia, seminarium – The rise in cRISEs

Zobacz także: Więcej o projekcie The rise in cRISEs

Cały projekt wspominam bardzo pozytywnie…

Dzięki uczestnictwie w projekcie ,,the rise in cRISEs” poznałem nowe sposoby, które pomogą mi radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Dowiedziałem się również, jakie praktyki warto stosować, aby dbać o swoje zdrowie psychiczne. Najbardziej wartościową dla mnie tematyką były łatwe i ogólnodostępne możliwości dotyczące redukowania stresu, o których często rozmawialiśmy podczas projektu (np. słuchanie relaksacyjnej muzyki, prawidłowe oddychanie, sport, joga itd.). Projekt umożliwił mi poznanie nowych kultur, zdobycie znajomych i nawiązanie kontaktu z osobami z Portugalii, Grecji, Serbii, Armenii, Włoch, no i oczywiście z Polski. Cenię sobie organizatorów. Podobało mi się ich spokojne podejście do zarządzania projektem i umożliwianie uczestnikom organizowania własnego czasu. To, co sprawiało mi największy kłopot to zrozumienie wszystkich uczestników w języku angielskim. Każdy z nas jest inny, w związku z czym mamy różne akcenty. Ten fakt generował czasami trudności w zrozumieniu pozostałych uczestników.

Jestem wdzięczny za udział w tym projekcie, ponieważ jego tematyka jest szczególnie ważna dla wszystkich. Ludzie, miejsce, organizacja i całość sprawiła, że naprawdę czułem się na tym projekcie zdrowo (w dosłownym tego słowa znaczeniu). Jestem również wdzięczny za to, że pierwszy raz w życiu mogłem spróbować jogi.

Najbardziej zabawnym, a jednocześnie pozytywnym wspomnieniem pozostanie to, że powtarzane często przeze mnie słowo cringe zostało polubione przez innych i wpisało się w codzienny słownik projektowy. 

Wsparcie od LEVEL UP (kontakt z Anastasiia Saltasiuk) było na najwyższym poziomie. Anastazja, z którą byłem w kontakcie, odpowiadała z życzliwością bardzo szybko na wszystkie pytania.

Dziękuję! 🙂 

Zdecydowanie polecam udział w projektach realizowanych w ramach ERASMUS+.  Jest to must have i must see wszystkich młodych osób.

Bartosz, Portugalia, seminarium – The rise in cRISEs

Zobacz także:  Więcej o projekcie The rise in cRISEs