Media o Nas

Debata w bibliotece MEMO, media o nas
toyatv, media o nas

Zdrowa głowa

 

„Zdrowa głowa w szkole i na studiach” – to hasło niezwykłej debaty uczniów z ekspertami. Spotkanie miało pokazać jak młodzi ludzie postrzegają problemy związane z zaburzeniami emocjonalnymi i zdrowiem psychicznym.

Gazeta lodz.pl, logo, media o nas

Projekt "Nie starzej się za szybko"

“Nie starzej się za szybko” to projekt Stowarzyszenia LEVEL UP skierowany do osób 60+ mieszkających na terenie woj. łódzkiego. Jego głównymi celami są: -walka z wykluczeniem cyfrowym seniorów -reaktywacja społeczna po pandemii -promowanie działań międzypokoleniowych -zachęcanie seniorów do innych aktywności, niż te zwyczajowo utożsamiane z osobami starszymi oraz zmotywowanie ich do rozwijania nowych, wartościowych zainteresowań.

Zdjęcie z międzypokoleniowego pokazu mody, media o nas
tulodz.pl, media o nas, Międzypokoleniowy pokaz mody - Nie starzej się za szybko

Międzypokoleniowy pokaz mody - Nie starzej się za szybko

W sobotę 3 grudnia w Centrum Kultury Młodych w godzinach odbył się międzypokoleniowy pokaz mody. Jak poradzili sobie na scenie seniorzy i młodzież występująca razem na scenie?

Gazeta lodz.pl, logo, media o nas

Łodzianie kreują. Wolontariusze dzielą się doświadczeniem

Wolontariat, wsparcie dla kobiet w rozwoju osobistym czy malowanie sal w szpitalu dziecięcym – co łączy te wszystkie działania? Nazwa „Level Up”. To stowarzyszenie non profit, które działa w Łodzi, założone przez młodych ludzi poniżej 30. roku życia, którym przyświeca idea wspólnego działania na rzecz innych.

Zdjęcie kobiety z pokazu mody, media o nas
tvp3 łódź, media o nas, Międzypokoleniowy pokaz mody w Łodzi

Międzypokoleniowy pokaz mody w Łodzi

Stroje z różnych epok, kolorowe materiały, charyzmatyczni modele. W Miejskiej Strefie Kultury odbył się Międzypokoleniowy Pokaz Mody. Juniorzy i seniorzy podsumowali projekt pod hasłem „Nie starzej się za szybko”.

meet and code, media o nas

E-kompetentni wolontariusze

 

Kto? Młoda organizacją z Łodzi, która w czasie pandemii rozwija projekt e-wolontariatu budując sieć rozwoju kompetencji i umiejętności wśród młodych ludzi, którzy chcą utrzymać aktywność zawodową oraz społeczną mimo pandemii.