Strefa dla NGO

Szukasz partnera do współpracy lokalnej lub międzynarodowej? Chciałbyś zaangażować swój zespół w ciekawy projekt, który realizujemy? A może profil naszej organizacji pasuje do projektu, który tworzycie?

Dobrze trafiliście! Ta strona poświęcona jest partnerstwom, które wzmacniają nasze organizacja i beneficjentów, na rzecz których chcemy działać.

Mamy doświadczenie w akcjach KA1, KA2, KA3 programu Erasmus+, Europejskim Korpusie Solidarności, partnerstwach wschodnich RITA czy Study Tours to Poland, a także Funduszach Norweskich.

Pamiętaj! Razem możemy więcej!

Nasze projekty międzynarodowe w Hiszpanii, Włoszech, Egipcie, Armenii, Serbii, na Litwie, Na Węgrzech.

Nasze projekty lokalne realizowane w Kętrzynie, Łodzi, Łowiczu, Piotrkowie Trybunalskim

Mobilności młodzieży i osób pracujących z młodzież

Współpracujesz z lokalną młodzieżą i chcesz wesprzeć ich w rozwoju? A może kadra Twojej organizacji pracuje z młodzieżą i potrzebuje nowej siły napędowej do działania? Oferujemy możliwości wyjazdów na międzynarodowe szkolenia i wymiany młodzieżowe organizowane przez naszych partnerów z całej Europy. 

Dowiedz się więcej

Partnerstwa strategiczne

Chciał(a)byś wesprzeć nasze działania w ramach projektów strategicznych? A może zastanawiasz się jak pozyskać środki na działania własnej organizacji i chcesz dowiedzieć się więcej o pisaniu i implementacji projektów w ramach programu Erasmus+? Skontaktuj się z nami, a porozmawiamy, nad czym możemy wspólnie popracować.

Dowiedz się więcej

Lokalne Projekty Solidarności

W Twoim otoczeniu działa grupa młodych ludzi,  których dostrzegasz potencjał i chcesz ich zachęcić do organizacji własnego projektu? Projekty solidarności są świetnym rozwiązaniem!

A może masz możliwość wesprzeć nasze projekty, oferując swoją wiedzę i doświadczenie, udostępnienie Sali, cateringu, lub masz inny pomysł na współpracę? Jesteśmy otwarci na każdy pomysł! 

Dowiedz się więcej

Wolontariat międzynarodowy – już wkrótce!

Reprezentujesz szkołę, organizację kulturalną  albo inne NGO i chciałbyś zaprosić do pomocy przy swoich działaniach zagranicznych wolontariuszy? Skontaktuj się z nami! Planujemy akredytację, która pozwoli nam na coroczne goszczenie kilku takich wolontariuszy, którzy następnie mogą pomagać organizacjach naszych partnerów. To wyjątkowa szansa na urozmaicenie Twoich aktywności, poznanie innego punktu widzenia i zdobycie lub powiększenie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku. 

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Email: partnership@levelupngo.com

Marika Prucnal – koordynator zespołu ds. budowania partnerstw lokalnych i międzynarodowych