Ślady stóp na piasku.

Bardzo podobał mi się projekt w Hiszpanii, ponieważ był wyjątkowy ze względu na swoją tematykę.

Podczas projektu nauczyłam się technik relaksacyjnych i biodanzy, które wykorzystam, aby radzić sobie w walce ze swoim stresem. Podczas projektu spotkałam ciekawych ludzi z: Bułgarii, Cypru, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Estonii, Grecji, Włoch, Litwy i Rumunii. Łącznie było to 24 uczestników wymiany. Zaskoczeniem w Hiszpanii była dla mnie ilość zjadanych ryb. Polubiłam tradycyjną sałatkę z tuńczykiem. Bardzo dobrze wspominam organizatorów, bo byli pomocni i odpowiadali na wszystkie moje pytania związane z projektem. Czas spędzony w Hiszpanii był dla mnie intensywną pracą i poszukiwaniem samej siebie, ale również odpoczynkiem od stresu dnia codziennego. Barierą było dla mnie wyjście ze strefy

,,komfortu’’ i nawiązywanie nowych znajomości z obcokrajowcami. Zabawna była gra w prawdę i fałsz, gdzie mieliśmy zgadnąć, co jest kłamstwem a co prawdą. Podczas projektu cały czas była bardzo przyjazna i luźna atmosfera. Otrzymałam wsparcie od LevelUp, ponieważ koordynator z Polski- Kamil, cały czas nad wszystkim czuwał.

Uważam, że warto uczestniczyć w projektach międzynarodowych. Dają one bardzo dużo możliwości: można poznać nowych ludzi, poćwiczyć języki obce, czy dowiedzieć się więcej o innych kulturach.

Agata 32 lata, Stress? No, thanks. Youth workers in balance, ready for youth challenges

Plaża.