Deklaracja dostępności
Stowarzyszenie LEVEL UP zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.
Deklaracja dostępności dotyczy strony internetowej https://levelupngo.com/ .
Data publikacji strony internetowej: . Data ostatniej dużej aktualizacji: .
Status dostępności cyfrowej:
Strona internetowa jest częściowo zgodna z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych z powodu niezgodności lub wyłączeń wymienionych poniżej:
- Brak opisu zawartości map znajdujących się na stronach
- Niektóre elementy mają niewystarczający kontrast. Jeśli chcesz zmienić kontrast na naszej stronie, kliknij żółty przycisk znajdujący się po prawej stronie i następnie wybierz jedną z dostępnych opcji zmiany kontrastu.
- Nie da się w pełni obsłużyć strony za pomocą klawiatury. Jeżeli masz problem z obsługą strony, skontaktuj się z nami.
- Pojawiają się nieliczne błędy składni HTML
- Aby skorzystać w fokusu przy obsłudze strony za pomocą klawiatury, należy kliknąć żółty przycisk znajdujący się po lewej stronie, a następnie ,,Nawiguj klawiaturą”
- Na stronie występują elementy bez atrybutu identyfikującego
- Z różnych przyczyn, w nielicznych sytuacjach:
- może być zaburzona kolejność i hierarchia nagłówków,
- z uwagi na podobieństwo tematyczne bloków tekstowych, mogą się zdarzyć sytuacje, w których nie została zachowana unikalność tytułów stron
- niektóre grafiki nie mają opisów alternatywnych
Przygotowanie deklaracji dostępności:
Data sporządzenia deklaracji:
Deklarację sporządzono na podstawie samooceny przeprowadzonej przez podmiot publiczny.
Data ostatniego przeglądu deklaracji:
Skróty klawiszowe:
Na stronie internetowej można używać standardowych skrótów klawiszowych.
Informacje zwrotne i dane kontaktowe:
Na tej stronie internetowej są problemy, które wynikają z niespełnienia wymogów dostępności cyfrowej? Zgłoś to do Justyny Panevskiej mailowo – levelup@levelupngo.com lub telefonicznie – +48 661 686 717
W zgłoszeniu podaj:
- swoje imię i nazwisko,
- swoje dane kontaktowe (np. numer telefonu, e-mail),
- dokładny adres strony internetowej, na której jest niedostępny element lub treść,
- opis, na czym polega problem i jaki sposób jego rozwiązania byłby dla Ciebie najwygodniejszy.
Obsługa wniosków i skarg związanych z dostępnością:
Na Twoje zgłoszenie odpowiemy najszybciej jak to możliwe, nie później niż w ciągu 7 dni od jego otrzymania.
Jeżeli ten termin będzie dla nas zbyt krótki, poinformujemy Cię o tym. W tej informacji podamy nowy termin, do którego poprawimy zgłoszone przez Ciebie błędy lub przygotujemy informacje w alternatywny sposób. Ten nowy termin nie będzie dłuższy niż 2 miesiące.
Jeżeli nie będziemy w stanie zapewnić dostępności cyfrowej strony internetowej lub treści, z Twojego zgłoszeniu, zaproponujemy Ci dostęp do nich w alternatywny sposób.
Jeżeli nasze działania nie będą dla Ciebie zadowalające, możesz zgłosić skargę na takie działanie. Jeżeli nadal będziesz mieć uwagi do naszych działań związane z dostępnością cyfrową możesz zgłosić je do Rzecznika Praw Obywatelskich.
Dostępność architektoniczna
Łódzkie Centrum Pozarządowe, ul. Pogonowskiego 34, 90-746 Łódź
- Do budynku prowadzi jedno wejście od ulicy Pogonowskiego 34. Wejście to jest dostępne dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, ponieważ przy schodach znajduje się podjazd dla wózków. W budynku nie ma obszarów kontroli, takich jak bramki.
- Siedziba Łódzkiego Centrum Pozarządowego znajduje się na 1. piętrze budynku. Korytarze i pomieszczenia na tym piętrze są dostępne dla osób z niepełnosprawnościami. W budynku znajduje się winda umożliwiająca swobodny dostęp na 1. piętro.
- W budynku dostępne są podstawowe udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami, takie jak podjazd dla wózków i winda. Obiekt nie jest wyposażony w pętle indukcyjne ani inne specjalistyczne dostosowania, takie jak platformy przyschodowe czy informacje głosowe.
- Obiekt nie posiada przypisanych miejsc parkingowych. Osoby z niepełnosprawnościami mogą korzystać z ogólnodostępnych miejsc parkingowych na ulicy Pogonowskiego.
- Do budynku i wszystkich jego pomieszczeń można wejść z psem asystującym lub psem przewodnikiem. Nie ma żadnych ograniczeń w tym zakresie.
- W budynku nie ma możliwości skorzystania z tłumacza polskiego języka migowego (PJM) ani na miejscu, ani za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.