Tomek Kotarski

Tomek Kotarski

Koordynator projektów

W LEVEL UP-ie działam od września 2022 roku, głównie jako koordynator projektów. Inicjuję i koordynuję projekty lokalne, wspieram też zagranicznych partnerów w koordynacji projektów międzynarodowych. Niezależnie, czy odpowiadam za cały projekt, czy tylko za jego część, zawsze staram się patrzeć na problem całościowo i widzieć szerszy obraz. Kiedy uczestnicy projektu mówią, że było warto, a partnerzy wprost proponują, żeby zrobić wspólnie kolejne przedsięwzięcie, to uważam, że robota jest zrobiona ;)
Poza projektami odpowiadam też za onboarding nowych wolontariuszy do stowarzyszenia (nawet 30-40 osób naraz) i prowadzę szkolenia wewnętrzne (z projektów, z narzędzi, potrzeby są różne). Czuję się bardzo doceniony w zespole - jedna z koleżanek chce mnie sprzedać za wielbłądy, inna za tureckie talerze, a nie są to tanie rzeczy.
Poza LEVEL-kiem też angażuję się w różne aktywności, wspieram organizację eventów sportowych, uczę się robić pizzę (taką z prawdziwego pieca) i lubię czytać blogi psychologiczne.