Raporty

Tworząc badania społeczne i ankietując, kierujemy się aktualnymi potrzebami naszych projektów, pojawiającymi się problemami społecznymi oraz potrzebami edukacyjnymi członków zespołu LEVEL UP. Tematyka badań i ankiet jest tak różnorodna, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli jednak nie znalazłeś/aś badania lub ankiety, które odpowiadałyby Twoim potrzebom, zapraszamy do strony WSPÓŁPRACA, gdzie znajdziesz wiele przydatnych informacji na temat możliwości przeprowadzenia własnych badań lub stworzenia formularza ankietowego w obszarze Twoich zainteresowań.

Aktualne badania

Aktualnie nie prowadzimy żadnego badania, jeśli masz pomysł na badanie i chciał(a)byś wykorzystać swoje umiejętności, napisz do nas

Zakończone badania

  Raport z ogólnoeurpejskiego badania wpływu pandemii na organizacje pozarządowe

  Celem ogólnoeuropejskiego badania dotyczącego wpływu pandemii jest poznanie różnych trudności i najlepszych praktyk, z jakimi spotkały się organizacje pozarządowe i społeczeństwa obywatelskie w całej Europie podczas pandemii Covid19 w latach 2020- 2021.

  Research Results: ‘’All About the Burnout’’

  Within the project we want to create a Toolkit especially designed for social workers dealing with tough clients and at the edge of burnout and leaving job.

  Projekty zewnętrzne, które wspieraliśmy

   Młodzieżowe frustracje - raport z badań

   Badanie Młodzieżowe Frustracje miało na celu przyjrzenie się doświadczaniu frustracji przez osoby młode w czasie sytuacji pandemicznej oraz metodom radzenia sobie ze stresem i ich skutecznością

   Wypalenie w trzecim sektorze

   Raport opisuje wyniki i badania dotyczącego poziomu wypalenia zawodowego wśród członków/wolontariuszy/pracowników/działaczy społecznych organizacji pozarządowych z 35 europejskich krajów.