Szlachetna Paczka 2020

 W tym roku pomoglismy Pani Krystynie, która jest starszą, schorowaną osobą, która mieszka samotnie. Dopóki był mąż żyło im się skromnie, ale godnie i jakoś sobie radzili. Kilka lat temu mąż pani Krystyny zmarł, a ona musi sobie radzić zupełnie sama. Bardzo doskwiera jej samotność. Jest osobą bardzo kontaktową i chwila rozmowy z kimkolwiek to dla niej wielka radość.

Więcej o historii Pani Krystyny 

Na zrzutce  https://zrzutka.pl/z/panikrystyna udało nam się zebrać ponad 600 zł, za które bardzo dziękujemy. Dodatkowo zakupiliśmy dla Pani Krystyny m.in. ciepłą kołdrę, kurtkę zimową, buty oraz środki czystości.

#dobrowraca #szlachetnapaczka #2020

“Przygotowana przez nas paczka to coś więcej niż pomoc materialna. To przywrócenie godności. Dzięki naszemy wsparciu, rodziny znów stają się ważni dla samych siebie i zaczynają zmieniać swoje życie. To mądra pomoc”.

Szlachetna Paczka 2019

W grudniu 2019 r. nasz zespół zaangażował się w pomaganie! Zorganizowaliśmy publiczną zbiórkę funduszy (901 zł) dla Pani Marii i Pana Edwarda, których życie nie rozpieszcza. Jest to starsze małżeństwo, mieszkające w zaniedbanym mieszkaniu 14mkw. Po odjęciu kosztów i leków miesięcznie zostaje im około 130 zł na osobę na życie. Dlatego postanowiliśmy zaopatrzyć ich w produkty codziennego użytku. Spełniliśmy również dodatkowe życzenia świąteczne, sprawiliśmy Pani Marii kryminały, o których wspominała, a Panu Edwardowi wiertartko-wkrętarkę. Bardzo ucieszyło nas tak duże zaangażowanie darczyńców w zbiórkę. Serdecznie wszystkim dziękujemy!