Weronika, 24 lata

Z Level UP współpracuję od miesiąca, a moim zadaniem jest przygotowywanie tłumaczeń na język angielski i język hiszpański. Współpraca z Level UP to dla mnie możliwość zdobycia bardzo cennego doświadczenia i doskonalenia umiejętności. To także poczucie satysfakcji, że moja praca może komuś pomóc.

Aleksandra, 22 lata

Z LEVEL UP współpracuję od sierpnia 2020 roku i zajmuję się pisaniem artykułów na bloga. Współpraca z organizacją zapewnia mi doświadczenie oraz pozwala na rozwijanie umiejętności jako autorka tekstów. Mam także okazję spróbować swoich sił w zawodzie, który chciałabym wykonywać w przyszłości. 🙂 Jestem naprawdę wdzięczna za taką możliwość!

Agnieszka, 26 lat 

Z Level UP współpracuję od 14.07.2020 roku. Jestem odpowiedzialna za tłumaczenie strony internetowej Stowarzyszenia z języka polskiego na język rosyjski. Współpraca z Level UP, która opiera się na umowie o wolontariat, jest klarowna i przyjemna. We współpracy nie ma żadnych niedomówień, wszelkie wątpliwości można bardzo szybko wyjaśnić. Mamy za sobą jedynie rozmowy w formie e-maili, ale jestem pewna, że „na żywo” nasza współpraca byłaby równie owocna. Ze swojej strony jak najbardziej polecam współpracę ze Stowarzyszeniem Level UP. Wspólnymi działaniami tworzymy lepszą przyszłość, a co najważniejsze robimy to RAZEM.

Hanna, 21 lat 

Z LevelUP współpracuję od sierpnia 2020 roku. Jestem aspirującym grafikiem komputerowym i e-wolontariat umożliwił mi przetestowanie własnych umiejętności, nie tylko na polu czysto graficznym, ale także związanych z komunikacją międzyludzką i współpracą. Świadomość współtworzenia projektów, które służą innym ludziom, połączona  z samorozwojem jest największą motywacja i zarazem nagrodą za włożoną pracę  i poświęcony czas.

Barbara, 29 lat 

Z LEVEL UP współpracuję od  sierpnia 2020. Zajmuję się prowadzeniem warsztatów coachingowych dotyczących poznawania swoich mocnych stron i poszukiwania rozwiązań na problemy. Uważam, że współpraca z Level UP jest oparta na jasnych zasadach. Współpraca z Level UP dała mi możliwość przetestowania narzędzia i spojrzenia na pracę trenerską z nowej perspektywy.

Justyna, 28 lat 

Z LEVEL UP  jestem zwiazana od czerwca 2020 r. Zajmuję się głównie administrowaniem strony www oraz dodawaniem nowych treści. Dzięki współpracy poznałam funkcje WordPress’a.  Stowarzyszenie rozwija się bardzo dynamicznie, projekty są bardzo ciekawe i różnorodne. Wspieram organizację również w rozwijaniu programu e-wolontariatu oraz tworzeniu inicjatyw młodzieżowych.